Pakume hooajalist tööd marjakorjajatele, taimede istutajatele, istandike hooldustöölistele ja müüjatele.

Pakume erinevaid hooajalisi töid isikutele, kes on vähemalt 18-aastased. Vajadusel pakume ka transporti Tartust Raigastvere külla.

Taimede istutaja

Mai alguseks (ajavahemik 01.05-12.05) otsime maasika- ja vaarikataimede istutajaid. Tasustamine tunnitasu alusel, milleks on 5.- eurot (bruto). Taimede istutamise päevadel pakume töölistele ka tasuta lõunat.

Marjade korjaja

Juuni keskpaigast kuni augusti lõpuni vajame maasika- ja vaarikakorjajaid. Pakume võimalust töötada nii terve hooaja kui ka osaliselt või ka nädalavahetusteti. Tööde parema planeerimise eesmärgil toimub töötamine graafiku alusel. Korjamise tasuks on 0,6 eurot korjatud maasikakilogrammi kohta ning 0,7 eurot vaarikakilogrammi kohta.

Täpne korjamise aeg, sh hooaja algus sõltub ilmadest ja marjade valmimisajast. Marjade korjamine algab hommikuti kella 08:00 ajal ning kestab reeglina kella 14:00-ni. Võib ette tulla ka pikemaid tööpäevi.

Marjade müüja

Kui sa oled hea suhtleja, positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne, siis on see töö just sulle. Marjade müük toimub Tartu linnas avalikes müügikohtades nii turgudel, kaupluste ees kui ka mujal. Töötamine toimub vastavalt graafikule, sh nädalavahetustel ning tasustamine toimub tunnitasu alusel. Sõltuvalt müügitulemustest kujuneb tunnitasu suuruseks 5 eurot (bruto).  Kasuks tuleb nii eesti kui ka vene keele valdamine ning varasem müügitöö kogemus. Võimalik on ka osalise koormusega töötamine.

Hooldustööline istandikus

Istandike hooldamiseks vajame taimede aktiivse kasvuperioodi vältel aeg-ajalt ka erinevaid hooldustöölisi nt peenarde rohimiseks, tehnoradade hooldamiseks, vaarikavarte kärpimiseks ja toestamiseks jne. Kuna antud tööd ei ole enamasti väga ajakriitilised, siis on neid võimalik teostada ka oluliselt paindlikuma töögraafiku alusel. Seega kokkuleppe alusel saab töötaja teostada antud töid talle sobival ajal. Tasustamine tunnitasu (5 eurot tunnis) või kokkulepitud tükitöö hinna alusel.

Kandideerimiseks täida allolev vorm ja võtame sinuga ise ühendust.