Pakume hooajalist tööd marjakorjajatele, taimede istutajatele, istandike hooldustöölistele ja müüjatele.

Pakume erinevaid hooajalisi töid isikutele, kes on vähemalt 18-aastased. Vajadusel pakume ka transporti Tartust Raigastvere külla.

Taimede istutaja

Kevadel pakume tööd taimede istutajatele. Täpsem info enne hooaja algust.

Marjade korjaja

Juuni keskpaigast kuni augusti lõpuni vajame maasika- ja vaarikakorjajaid. Pakume võimalust töötada nii terve hooaja kui ka osaliselt või ka nädalavahetuseti. Tööde parema planeerimise eesmärgil toimub töötamine graafiku alusel.

Täpne korjamise aeg, sh hooaja algus sõltub ilmadest ja marjade valmimisajast. Marjade korjamine algab reeglina hommikuti. Tööpäeva kestvus on kokkuleppeline.Vajadusel pakume tasuta transporti Tabiverest või selle lähiümbrusest kuni istandikeni.

Marjade müüja

Kui sa oled hea suhtleja, positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne, siis on see töö just sulle. Marjade müük toimub Tartu linnas avalikes müügikohtades nii turgudel, kaupluste ees kui ka mujal. Töötamine toimub vastavalt graafikule, sh nädalavahetustel ning tasustamine toimub tunnitasu ja/või boonussüsteemi alusel. Müüja saab garanteeritud tunnitasuna 3,5 eurot (bruto) tunnis või heade müügitulemuste korral 10% (bruto) läbimüügist. Nt kui töötad 8 tundi päevas, siis oleks garanteeritud tasuks kokku 28.- eurot (bruto), kuid kui müüd selle ajaga kaupa nt 500.- euro väärtuses, siis saad 28.- euro (bruto) asemel tasuks 50.- eurot (bruto).

Kasuks tuleb nii eesti kui ka vene keele valdamine ning varasem müügitöö kogemus. Võimalik on ka osalise koormusega töötamine.

Hooldustööline istandikus

Istandike hooldamiseks vajame taimede aktiivse kasvuperioodi vältel aeg-ajalt ka erinevaid hooldustöölisi nt peenarde rohimiseks, peenravahede niitmiseks, vaarikavarte kärpimiseks ja toestamiseks jne. Kuna antud tööd ei ole enamasti väga ajakriitilised, siis on neid võimalik teostada ka oluliselt paindlikuma töögraafiku alusel. Seega tööde teostamise ajas ja nende regulaarsuses lepitakse eraldi kokku. Tasustamine kokkulepitud tükitöö hinna või tunnitasu alusel.

Kandideerimiseks täida allolev vorm ja võtame sinuga ise ühendust.