1. Tooted

Veebipoes raigastveremarjatalu.ee on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Marjade müük“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „Maasikad“).

2. Toodete lisamine “ Ostukorvi”

Tootepildil või nimetusel klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale „OSTUKORV“ ikoonile.
Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas paremale või vasakule vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile.

3. Ostutehingu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE MAKSMA“
Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Kogu kaubale lisandub tasu transpordi eest, vastavalt valitud transpordiviisile. Täpsem info transpordivõimaluste ja hindade kohta on jaluse nupu “TARNE” all.
Valige makseviis – Tasumine kohapeal – maksa siis kui saad kauba kätte. Maksta saab nii sularahas kui ka pangakaardiga.
Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.
Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

4. Tellimuse eest tasumine

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist veebipoega opereeriva ettevõtte kontole või peale sularahas tasumist.
Raigastveremarjatalu.ee lehel on võimalik tasuda kohapeal sularahas või pangakaardiga.
Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

5. Kauba kohale toimetamine

Kaup käest-kätte 0€
Kaupa on võimalik otse kätte saada vastavalt kokkuleppele kauba müüjaga, helistades numbrile +372 5697 0235 või kirjutades oma soovist aadressile janek.maasik@gmail.com.

Tasuta transport 0€
Kaup saadetakse Ostjale  kokkulepitud viisil tasuta.

6. Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

Veebipoega opereeriv ettevõte vastutab veebipoes raigastveremarjatalu.ee  müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.
Raigastveremarjatalu.ee on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie poole kirjutades aadressile janek.maasik@gmail.com, koos leiame lahenduse!

7. Konfidentsiaalsus

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud kokkulepete alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.
Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist raigastveremarjatalu.ee andmebaasist.

8. Kontakt

Kõikide küsimuste korral palume võtta meiega ühendust numbril +372 5697 0235 või kirjutage aadressile janek.maasik@gmail.com.
Kirjadele vastame 24 h jooksul.